Березанская районная госадминистрация. Николаевская область, Украина » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Районная госадминистрация Державні/публічні закупівлі Доступ к публичной информации

Новости

Робота з військовим характером - служба за контрактом

16/05/2018

Березанський районний військвий комісаріат проводить набір громадян України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом у Збройних Силах України, до навчальних військових частин Сухопутних військ, Високомобільних десантних військ, Повітряних сил та інших військових частин на посади рядового, сержантського та старшинського складу.

Військовослужбовцям Збройних Сил України держава гарантує: стабільне грошове забезпечення, від 7000 грн до 10000 грн,додатково для військовослужбовців високомобільних десантних військ та підрозділів морскої піхоти додаткові грошові виплати,для солдатів-1000-1200 грівен,для сержантів-1600-1800 грівен,  додаткові грошові виплати в зоні проведення АТО при знаходженні у першій лінії оборони-10000 грн.,в другій- 4500 грн. в місяць,  одноразову матеріальну допомогу впродовж року, виплату грошового забезпечення на оздоровлення, щорічну відпустку (від 30 діб), безкоштовне медичне обслуговування в закладах МО України, безкоштовні харчування,  та інше.

Участнники АТО мають пільги –участників бойових дій -75% зниження оплати комунальних послуг,бескоштовні медичні послуги,ліки та інше,а також отримання земельних делянок для ведення сільхоздіяльності та під будівнитство.

З 1 березня 2018 року встановлено одноразову грошову допомогу військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, яка виплачується після укладення ними першого контракту. Розмір виплат залежить від військового звання.

Про це йдеться у постанові Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 № 704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб», яка після епопеї з перенесенням на різні дати, набула чинності з 1 березня 2018 року.

 Виплачувати:

 одноразову грошову допомогу військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу після укладення ними першого контракту в таких розмірах:

особам рядового складу - вісім розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року;

особам сержантського і старшинського (молодшого начальницького) складу - дев’ять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року;

особам офіцерського (середнього, старшого та вищого начальницького) складу - десять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року.

Нагадаємо, що розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб з 01.01.2018 складає 1762 грн. Відповідно у 2018 році повинні виплачувати за підписання першого контракта:

·  рядовий склад - 14 096 грн

· сержантський і старшинський (молодший начальницький) склад - 15 858 грн

· офіцерський (середній, старший та вищий начальницький) склад - 17 620 грн.

На військову службу за контрактом приймаються громадяни, які пройшли  медичний огляд і признані придатними для військової служби за контрактом та професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.

Для громадян України, які приймаються на військову службу за контрактом та призначаються на посади, установлюються такі строки військової служби в календарному обчислені:

- укладання короткострокового контракту на проходження військової служби участникам АТО від  6 місяців.

- укладання  контрактів: для осіб рядового, сержантського та старшинського складу що не приймали участі в АТО та осіб що не проходили строкову службу в Збройних Силах – від 3  років;

Особи що не проходили військову службу і не мають віськової спеціальності пройдуть навчання за фахом в навчальних центрах ЗС України.

Особи рядового, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом мають право навчатись в вищіх військових закладах без відриву від військової служби з збереженням грошових виплат згідно посадових окладів

За працівниками, призваними на військову службу за контрактом,під час особливого періоду, зберігається місце роботи, посада і компенсується із державного бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування та форми власності.

За детальною інформацією з питань призову на військову службу за контрактом у Збройних Силах України звертатися до Березанського РВК  за адресою: смт. Березанка, вул.Центральна, 30. тел. 2-15-68, 0666482026.

 

  

Всі новини →