Березанская районная госадминистрация. Николаевская область, Украина » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Районная госадминистрация Управління агропромислового розвитку Державні/публічні закупівлі Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Доступ к публичной информации Оголошення Енергоефективність

Новости

Україна використовує всі можливі міжнародні майданчики для захисту своїх інтересів – Президент про заплановані переговори у Аахені

16/04/2018

Президент Петро Порошенко наголосив, що Україна використовує будь-які можливі майданчики для захисту свої національних інтересів.

«Немає ніяких «аахенських трійок», «двійок» або чогось іншого. Є факт, коли Україна буде використовувати будь-які міжнародні формати, починаючи від Генасамблеї ООН, Ради безпеки ООН», - підкреслив Глава держави в інтерв’ю телеканалам, відповідаючи на запитання чи означає майбутня зустріч в Аахені, що Нормандського формату вже не існує.

Президент зауважив, що нещодавно було прийнято рішення ЮНЕСКО зі спостереження за брутальною та варварською поведінкою Росії на території окупованого Криму, є рішення Ради з прав людини ООН і Міжнародного суду ООН. «Всі міжнародні майданчики для захисту національних інтересів України», - додав Глава держави.

«Там (в Аахені – ред.) буде присутня велика кількість міжнародних лідерів і там будуть проведені, в тому числі і консультації стосовно безпекових питань», - розповів Петро Порошенко, зазначивши, що Президента України також запросили на цю зустріч. 

Всі новини →