Березанская районная госадминистрация. Николаевская область, Украина » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Районная госадминистрация Управління агропромислового розвитку Державні/публічні закупівлі Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Доступ к публичной информации Оголошення Енергоефективність

Новости

Перспективи подальшого розвитку визначили мешканці Рибаківки Коблівської ОТГ

03/01/2019

03 січня мешканці Рибаківки долучилися до участі у формуванні перспективного плану розвитку громади на 2019-2021 роки, обговорення якого з населенням на місцях триває майже місяць.

Головуючий на засіданні круглого столу сільський голова Володимир Панич підкреслив, що формування та подальша практична реалізація перспективного плану розвитку сприятиме наближенню головної мети – покращенню якості життя жителів Коблівської громади.

«Надавши мешканцям громад можливість самим визначитися з напрямками подальшого розвитку Президент України Петро Порошенко тим самим поклав на нас дуже високу відповідальність за майбутнє нашого села. Від прийнятих нами рішень, від того, наскільки згуртованими ми будемо, залежатиме якою буде Рибаківка за три роки.» - особливо наголосив Володимир Михайлович та закликав до партнерської співпраці.

За підсумками обговорень, рибаківці одностайно визначили пріоритетними питання: ремонту та будівництву доріг; реалізації проекту доочищення води для питних потреб; будівництво поля для міні-футболу, скверу та спорткомплексу; ремонту покрівлі Рибаківського закладу загальної середньої освіти. 

Всі новини →