Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Структурні підрозділи РДА » Відділ економічного розвитку, торгівлі та туризму
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Управління агропромислового розвитку Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Оголошення Енергоефективність

Відділ економічного розвитку, торгівлі та туризму

57400, вул. Центральна, 33 

начальник відділу – Гординська Ірина Володимирівна (05153) 2-14-79

тел. 2-14-79, berezanka-rda-econom@ukr.net
 

Час роботи відділу з понеділка по четвер з 8.00 до 17.15, п’ятниця з 8.00 до 16.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00. 

Офіс з просування експорту - консультативно-дорадчий орган при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, який було створено як “єдине вікно” допомоги українським експортерам у виході на іноземні ринки (Наказ Мінекономрозвитку №1861 від 03 листопада 2016 року). 

Ідея створення інструменту з просування експорту належить Торговому представнику України – Заступнику міністра економічного розвитку і торгівлі Наталії Микольській.

Керівником та одним з ініціаторів створення Офісу з просування експорту є Мар’яна Каганяк, Радник Міністра економічного розвитку і торгівлі України. Під її керівництвом Офіс перетворився з ініціативної групи волонтерів у повноцінний функціональний інструмент підтримки українських експортерів, який буде трансформовано в Державну установу.  

Стратегічна мета Офісу – допомагати українському бізнесу бути успішним на закордонних ринках шляхом :

  • розвитку експортних компетенцій українського бізнесу
  • промоції українських товарів та послуг за кордоном
  • допомоги в налагодженні співробітництва та партнерства між українським та закордонним бізнесом.

Офіс надає допомогу за трьома основними напрямами та проектами в рамках двох платформ:

Офіс націлений на створення повноцінної інституції з підтримки експорту в Україні та забезпечення експортоорієнтованої екосистеми, що діятиме за участі державних інституцій та бізнес-спільноти.

Офіс створено за підтримки фонду Western NIS Enterprise Fund та проекту The Expert Deployment for Governance and Economic Growth (EDGE)