Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Структурні підрозділи РДА » Архівний сектор
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Управління агропромислового розвитку Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Оголошення Енергоефективність

Архівний сектор

 Архівний сектор Березанської райдержадміністрації

працює щодня, крім вихідних, з 8.00 до 17.15 години.

Завідувач архівним сектором райдержадміністрації - Клейбатенко Лілія Іванівна

Телефони для довідок - (05153) 21406

ГРАФІК

особистого прийому громадян завідуючою  архівним сектором Березанської райдержадміністрації  

на 2018 рік

  

Посада, прізвище, ім’я

та по батькові

Дні та години

прийому

Телефони для довідок

Місце

проведення

Клейбатенко Лілія Іванівна

Щовівторка та щочетверга з 8.00 до 16.00

(05153)

21406

Смт Березанка

Вул. Центральна,39

 

Відповідно до п. 9 „Основних правил роботи державних архівів України”  архівний сектор райдержадміністрації забезпечує для громадян України, іноземців та осіб без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, вільний доступ до документів з відкритою інформацією та архівних довідників і баз даних до них з часу надходження цих документів на зберігання до архіву чи з часу створення вархіві цих довідників та баз даних.

Основними формами використання відомостей, що містяться в документах архіву, є:

 • ініціативне інформування архівом органів державної влади, органів місцевого самоврядування, інших юридичних осіб про склад і зміст документів НАФ;
 • надання документної інформації за запитами органів державної влади, органів місцевого самоврядування, інших юридичних осіб;
 • виконання звернень громадян, у тому числі іноземних та осіб без громадянства, з метою підтвердження або відновлення їх прав;
 • надання копій або оригіналів документів для користування у секторі користування  архіву;
 •  експонування документів або їх копій на виставках;
 • публікація документів та оприлюднення інформації, що міститься у них, у засобах масової інформації, у тому числі електронних;
 • демонстрація документів і/або оприлюднення архівної інформації під час проведення інформаційних заходів.

Однією з форм звернення споживачів до архіву є письмовий запит юридичної або фізичної особи щодо надання архівної інформації з певного питання.

Виконання запитів в архіві організовується за наявності в запиті найменування організації, її місцезнаходження (для юридичної особи), прізвища, імені, по батькові, місця проживання (для фізичної особи), теми (запитання), хронологічних рамок запитуваної інформації.

Особисто подати письмовий запит можна  в архівному секторі Березанської райдержадміністрації (57400 смт Березанка вул. Центральна, 39) або за телефоном (05153) 21406    вівторок, четвер з 8.00 год. до 16.00 год., обідня перерва з 12-00 год. до 12-45 год. Всі послуги, що надаються архівним сектором безкоштовні.

Відповідно до тематики запитуваних відомостей запити класифікують на такі види:

Тематичний запит стосується надання інформації з певної проблеми, теми за визначений хронологічний період. Різновидом тематичного запиту є фактографічний запит щодо встановлення або підтвердження певного факту, події, дати.

Соціально-правовий запит стосується надання необхідної для забезпечення (встановлення, відновлення) законних прав фізичних осіб інформації про:

 • громадянський стан;
 • освіту та навчання;
 • трудовий стаж;
 • службу у Збройних Силах СРСР, Українському війську;
 • стан здоров’я, перебування на лікуванні;
 • творчу діяльність, авторські та суміжні права на наукові й інші праці;
 • нагородження, присвоєння почесних звань;
 • участь у Другій світовій війні, партизанському та підпільному русі, русі Опору, народному ополченні;
 • перебування в евакуації, на окупованій території, у концтаборах, гетто, інших місцях примусового утримання, примусове вивезення до Німеччини та інших країн Центральної та Східної Європи у період Другої світової війни;
 • репресії, депортації, розкуркулення, позбавлення волі та виборчих прав (у тому числі про конфіскацію майна) і наступну реабілітацію тощо.

Запит фізичної особи може стосуватися самого заявника, осіб, що перебувають на його утриманні або під його опікою, його померлої дружини (чоловіка) або близьких родичів.

Непрофільний запит – запит, що не відповідає профілю архіву. Архів пересилає непрофільний запит за місцем зберігання затребуваних документів або надає відповідні рекомендації заявникові.

На виконання звернень громадян у більшості випадків надаються архівні копії, архівні витяги та архівні довідки.

Архівна довідка – підготовлений за запитом споживача і офіційно засвідчений архівом документ, що має юридичну силу і містить (підтверджує) інформацію про предмет запиту на підставі документів архіву із зазначенням їх пошукових даних.

Архівна копія – офіційно засвідчений архівом документ, що містить точне знакове відтворення тексту письмового або зображення графічного архівного документа.

Архівний витяг – офіційно засвідчений архівом документ, що містить точне знакове відтворення частини тексту письмового або зображення графічного архівного документа, що стосується певного питання, факту або особи.

  Список фондів, що зберігається в архівному секторі Березанської райдержадміністрації станом на 01.01.2019
Формат: DOCX | Добавлен: 26/11/2018 15:40:57
31Kb Скачать скачать
  Список фондів, що зберігаються в архівному секторі Березанської райдержадміністрації станом на 01.01.2018
Формат: DOCX | Добавлен: 01/02/2018 08:54:48
31Kb Скачать скачать
  Обмеження доступу до архівних документів
Формат: PDF | Добавлен: 04/04/2018 09:51:44
1109Kb Скачать скачать
  Приймання документів до архіву
Формат: DOCX | Добавлен: 04/01/2019 14:58:36
16Kb Скачать скачать