Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Територіальні підрозділи ЦОВВ » Березанське відділення поліції ОВП ГУНП в Миколаївській області
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Управління агропромислового розвитку Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Оголошення Енергоефективність

Березанське відділення поліції ОВП ГУНП в Миколаївській області


Березанське відділення поліції інформує

До відома громадян! Дільничні офіцери поліції Березанського ВП

Сьогодення вимагає, щоб незахищені верстви населення, особливо пенсіонери,  родини з дітьми, особи які повернулись з місць позбавлення волі  мали постійний зв’язок з поліцією з метою захисту своїх прав.  На варті спокою таких верст населення стоять дільничні офіцери поліції.

Територію Березанського району на даний час обслуговують:

Дільничний офіцер поліції старший лейтенант поліції  Костиркін Олексій Олександрович ( тел. 2-15-28 ) обслуговує території Анатолівської, Краснопільської ,Ташинської та Дмитрівської сільських рад

 - дільничний офіцер поліції лейтенант поліції Бондар Дмитро Олександрович ( тел. 2-15-28) обслуговує територію Коблівської  об’єднаної територіальної громади. Прийом громадян буде здійснюватись щочетверга в приміщенні адмінбудівлі Коблівської сільської ради.   

 

-         дільничний офіцер поліції старший сержант поліції Тоток Євген Олександрович ( тел. 2-15-28) обслуговує територію Березанської  об’єднаної територіальної громади. Прийом громадян буде здійснюватись щочетверга в приміщенні Березанського районного будинку культури ( поліцейська станція).

 

-         дільничний офіцер поліції старший сержант поліції Михайленко Віктор Петрович ( тел. 2-15-28) обслуговує територію Краснянської, Щасливської,  Тузлівської та  Данилівської сільських рад. 

Прийом дільничними офіцерами  поліції здійснюються  в приміщеннях сільських рад по мірі надходження звернень громадян.

В разі виникнення питань та з метою отримання додаткової інформації всі бажаючі можуть звертатись до Березанського відділення  Очаківського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області за телефонами 102,2-13-67  або 2-15-28.

 Березанське відділення поліції приймає активну участь в роботі  з профілактики негативних явищ серед неповнолітніх.

Начальник сектору превенції Єрошенко Н. є постійним гостем Березанської ЗОШ. На батьківських зборах присвячених тематиці  профілактики негативних явищ серед підлітків будо висвітлено тему « Як запобігти конфліктам серед учнів».

Допомогти дитині ефективно долати негативні моменти й орієнтуватись у житті – це частина батьківських обов'язків. З раннього віку почніть навчати її простих і дієвих способів управління конфліктами. Можливо, дитина не подякує вам за це сьогодні, але ви зможете пишатись добре виконаною роботою!
Познайомте підлітка з такими «заповідями» вирішення конфліктів.

Заповідь 1: конфлікт – це реальність, утекти від нього не вийде, гра в хованки не вирішить проблему.

Заповідь 2: проблема не зникне тільки за твоїм бажанням. Не прикидайся й не одягай маску. Приховувати свої почуття – не найкращий варіант.

Заповідь 3: учись боротися з проблемою, а не з людиною. Конфлікт виникає через спірне питання (складну ситуацію), а не через людину. Не переходь на особистості.

Заповідь 4: проявляй повагу. Прислухайся до іншої людини. Слухай уважно. Слухати батьків або вчителів іноді нудно, але абстрагування не вирішує проблем.

Заповідь 5: будь асертивним* – демонструй увічливу наполегливість. При вирішенні конфліктів не треба проявляти ні пасивність, ні агресію. Бути асертивним – це означає висловлювати свою думку впевнено та спокійно, бути сповненим поваги як до себе, так і до опонента.

Заповідь 6: учись домовлятися. Це найважливіша навичка, яку слід набути. Уміння домовлятись допоможе тобі в довгостроковій перспективі.

Заповідь 7: дотримуйся теперішнього часу. Не пригадуй минулі образи та розбіжності. Це ще більше посилить конфлікт.

Заповідь 8: замовчування не допомагає. Ображатись на опонента так само погано, як і проявляти до нього агресію – проблема залишиться невирішеною. Обговорюй її.

Заповідь 9: намагайся зрозуміти. Спробуй поставити себе на місце іншої людини. Не займай оборонну позицію й уважно аналізуй ситуацію з різних точок зору.

Заповідь 10: навчись вибачатися. Встань перед дзеркалом і тренуйся, якщо це необхідно! Якщо ти не правий, прийми це, від цього ти не станеш «слабаком». Навпаки, тільки сильна людина може сказати «вибач». Це просте слово творить дива, спробуй!

Перераховані навички, подані у вигляді заповідей, не тільки допомагають підлітку вирішувати конфлікти, а і знадобляться в житті. Підлітки вперті, і якщо ви почнете втрачати терпіння, просто зробіть глибокий вдих. Пам'ятайте, що ви теж колись були підлітком.

Дуже важливо вже з раннього віку починати прищеплювати дані навички. Навчання вирішувати конфлікти в підлітковому віці спочатку перетворює дітей на бунтарів, і ви як батьки повинні бути поруч з ними. Будьте присутніми, будьте в курсі того, що відбувається в житті дитини, але робіть це з повагою до її особистого простору. Гормони з часом ущухнуть, просто постарайтесь не дозволити їм залишити негативний слід у житті вашої дитини!

 

  Територію Березанського району на даний час обслуговують
Формат: DOCX | Добавлен: 20/02/2019 10:51:32
581Kb Скачать скачать