Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Правова допомога
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації

Правова допомога

  Розпорядження № 638
Формат: DOC | Добавлен: 08/09/2017 09:50:28
172Kb Скачать скачать

   УВАГА! РОЗ'ЯСНЕННЯ ІЗ ЗЕМЕЛЬНИХ ПИТАНЬ

Перший миколаївський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги розробив інформаційні буклети  «Покрокові інструкції, та правові консультації, роз’яснення та поради з земельного права: Як отримати земельну ділянку, яким чином оформити право власності, та інші питання» та «Кейс правових консультацій, роз’яснень та порад з земельного права, особливості орендних правовідносин, Державний земельний кадастр України», з яким всі бажаючі зможуть ознайомитись на веб- сайті райдержадміністрації.

За більш детальною інформацією та отримання роз’яснень з земельних питань звертайтесь до відділу «Березанське бюро правової допомоги» Першого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: смт. Березанка, вул. Центральна, 41 або за тел. (05153) 2- 11-46.

 

  Покрокові інструкції, та правові консультації, роз’яснення та поради з земельного права
Формат: PDF | Добавлен: 08/09/2017 09:57:04
1070Kb Скачать скачать
  Кейс правових консультацій, розяснень та порда з земельного права
Формат: PDF | Добавлен: 08/09/2017 09:57:22
886Kb Скачать скачать

 ПОЗИТИВНИЙ ДОСВІД РОБОТИ БЕРЕЗАНСЬКОГО БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

В квітні 2017 року до відділу «Березанське бюро правової допомоги» Першого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся військовослужбовець, який проходив службу на території АТО, але статусу Учасника бойових дій йому надано не було. Вже тривалий час Сергій оббивав пороги різних організацій, військомату щодо отримання посвідчення УБД, але його проблема так і залишалась не вирішеною.

Під час консультації було з’ясовано, що Сергій був мобілізований 03.06.2015 року та проходив службу до 03.08.2016 року, у зоні АТО перебував двічі, отримав контузію при виконанні бойового завдання, але  у Сергія відсутні витяги з наказу військової частини про вхід та вихід з сектору АТО і військова частина, де він проходив службу вже розформована.

На звернення громадянина про надання БВПД, було призначено представником головного спеціаліста відділу «Березанське бюро правової допомоги»  Першого миколаївського місцевого центру з НБВПД Василя Мельнікова, який спільно з Березанським районним військовим комісаріатом домігся отримання підтверджуючих  документів про перебування Сергія в зоні АТО та призначення розгляду його справи на Комісії при обласному військовому комісаріаті в серпні 2017 року.

Сьогодні, 25 вересня 2017 року, Сергію урочисто було вручено в Березанському райвійськкоматі посвідчення учасника бойових дій та роз’яснено про право отримання соціальних гарантій учасникам бойових дій, передбачених законами України « Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців і членів їх сімей».