Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Економіка та фінанси » Економіка та фінанси
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації

Економіка та фінанси

УВАГА КОНКУРС!

Березанська райдержадміністрація Миколаївської області (організатор) оголошує конкурс на визначення пасажирських автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Березанського району Миколаївської області.

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт»,  Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, зі змінами та доповненнями, розпорядження голови Березанської райдержадміністрації від 17.08.2016 № 227 "Про затвердження умов конкурсу з визначення пасажирських автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Березанського району Миколаївської області", яке зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області  30.08.2016 № 1582489, розпорядження голови Березанської райдержадміністрації від 21.12.2017 № 387 «Про проведення конкурсу з визначення пасажирських автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Березанського району Миколаївської області».

Об'єкти конкурсу:

№ об'єкту конкурсу

№ рейсу (маршруту)

Найменування кінцевих зупинок

Час відправлення

Час прибуття

Періодичність виконання перевезень

Протяжність маршруту, км

Мінімальна кількість автобусів

Кількість оборотних рейсів, од.

Вимоги до автобуса

1

219

Андрієво-Зорине – Березанка (ч/з Калабатине)

7.00

12.00

8.00

13.00

4

36

1

1

Клас А,В,І,ІІ,ІІІ

2

222

Анатолівка – Березанка

8.00

13.00

8.30

13.30

1-2

19

1

1

Клас А,В,І,ІІ,ІІІ

3

225

Матіясове – Березанка

7.45

12.00

8.20

12.30

4

 

14

1

1

Клас А,В,І,ІІ,ІІІ

4

226

Українка – Березанка

7.20

12.00

8.10

12.50

1-5

29

1

1

Клас А,В,І,ІІ,ІІІ

5

227

Комісарівка – Березанка

7.30

11.00

8.30

11.30

 

1-5

21

1

1

Клас А,В,І,ІІ,ІІІ

6

229

Прогресівка – Березанка

7.30

13.00

8.30

14.00

2-4

37

1

1

Клас А,В,І,ІІ,ІІІ

7

228

Красне – Березанка

7.30

12.00

14.00

17.00

8.00

12.30

14.30

17.30

1-5

5

1

2

Клас А,В,І,ІІ,ІІІ

Умови

конкурсу з визначення пасажирських автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Березанського району Миколаївської області

1. Умови конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, організатором перевезень на яких є райдержадміністрація  (далі - Умови), розроблено відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176, Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081, Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв`язку України від 12 квітня 2007 року № 285, зареєстрованого Міністерством юстиції України 14 травня 2007 року за № 499/13766 і визначають умови перевезень пасажирів, які повинні виконувати автомобільні перевізники, визначені на відповідному об`єкті конкурсу.

2. Терміни в цих Умовах вживаються в значенні, наведеному в законодавстві у сфері автомобільного транспорту.

3. Організатором перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Березанського району Миколаївської області (далі - конкурс) виступає Березанська районна державна адміністрація Миколаївської області (далі – Організатор), яка встановлює умови перевезень пасажирів, які повинні виконувати автомобільні перевізники, визначені на відповідному об'єкті конкурсу, приймає рішення щодо проведення конкурсів, укладає договори на перевезення пасажирів автомобільним транспортом, контролює їх виконання.

4. Метою проведення конкурсу є створення конкурентного середовища, визначення на конкурсних засадах автомобільних перевізників, здатних забезпечувати належну якість обслуговування перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах, дотримання вимог законодавства України на автомобільному транспорті.

5. Ці Умови поширюються на Організатора, членів конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Березанського району та перевізників-претендентів. Виконання цих умов є обов'язковим.

6. Конкурс є відкритим для всіх претендентів. Рішення щодо проведення конкурсу приймає Організатор. Для підготовки та проведення конкурсу Організатор утворює конкурсний комітет з організації та проведення у Березанському районі Миколаївської області конкурсу з визначення пасажирських автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Березанського району Миколаївської області (далі - конкурсний комітет). Персональний склад конкурсного комітету затверджується окремим розпорядженням голови Березанської районної державної адміністрації.

7. Об’єктом конкурсу є приміські автобусні маршрути (кількість маршрутів) загального користування, які входять до визначеного Організатором переліку об'єктів конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району, що визначені у додатку.

8. Обґрунтована структура парку автобусів, що працюватимуть на приміських автобусних маршрутах загального користування, має відповідати таким критеріям:

1) для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах, згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв`язку України від 12 квітня 2007 року № 285, зареєстрованим Міністерством юстиції України 14 травня 2007 року за № 499/13766 на приміських маршрутах – автобусів категорій М2 та М3. Клас автобусів на приміських маршрутах - А,В,І,ІІ,ІІІ;

2) рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками (токсичність (вміст СО2) - до 3%), димність - до 40%), пасажиромісткістю відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту;

3) на кожному об'єкті конкурсу перевізник повинен забезпечити роботу не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями. Вказаний спеціальний транспорт має виконувати не менше одного рейсу в будь-який день тижня.

9. Перевезення пасажирів на маршрутах здійснюється відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

10. Перевізники зобов'язані здійснювати пільгові перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством України.

11. Для участі у конкурсі, перевізник-претендент повинен мати достатню кількість транспортних засобів для виконання перевезень та достатню кількість резервних автобусів, яка становить 10 відсотків для автобусів приміського сполучення.

12. Автотранспортні засоби, які пропонуються перевізниками-претендентами для резерву, повинні бути не нижче за показниками категорії, класу, комфортності основних автотранспортних засобів, які пропонуються для обслуговування маршруту.

13. У разі відсутності перевізників-претендентів, які мають автобуси, що відповідають цим Умовам, конкурс проводиться серед претендентів, які пропонують використовувати на даному маршруті автобуси, що відповідають  вимогам безпеки, але не відповідають цим Умовам за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, з урахуванням поданих інвестиційних проектів-зобов'язань щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п'яти років.

У разі відсутності у перевізників-претендентів автобусів, що відповідають цим Умовам за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, але відповідають вимогам безпеки, вони мають право подавати до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний проект-зобов'язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті у термін до п'яти років.

14. Організатор укладає з переможцем конкурсу договір про перевезення пасажирів на термін до 5 років, у разі відсутності у переможця конкурсу автотранспортних засобів, що відповідають цим Умовам за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, але відповідають вимогам безпеки, Організатор укладає з ним договір терміном на 1 рік.

15. До участі в конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які визначені в пункті 12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081.

Перелік документів для участі у конкурсах визначений статтею 46 Закону України «Про автомобільний транспорт» та пунктом 29 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, зі змінами та доповненнями.

Для  участі  в конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об'єкт конкурсу окремо заяву встановленого зразка, і такі документи:  

1) нотаріально завірена копія ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);

2) перелік транспортних засобів, які  пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою "з місцем водія/без місця водія"), VIN-коду транспортного засобу, державного  номерного знака, року випуску транспортного засобу;

3) копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;

4) копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

5) копія документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);

6) перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація  про їх відсутність;

7) анкета;

8) копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) за останні повні два квартали.

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).

Конверт (пакет) з позначкою "N 1" повинен містити документи для участі в конкурсі. Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.

Конверт (пакет) з позначкою "N 2", повинен містити документи з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу подаються документи перевізником-претендентом.

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі – до 17-00 години 30.01.2018 (включно). 

Документи, які надійшли до конкурсного комітету пізніше встановленого терміну не розглядаються.

Бланки документів для участі в конкурсі, анкету і інформацію про об'єкт конкурсу можна отримати в Березанській райдержадміністрації (смт. Березанка, вул. Центральна, буд. 33, каб. № 19, 2 поверх) до 26.01.2018 (включно).   

Документи на конкурс подаються до Березанської райдержадміністрації за адресою: 57401, смт. Березанка,   вул. Центральна, 33, каб. 19. Режим роботи: з понеділка по четвер - з 8-00 до 17-00, п’ятниця – з 8-00 до 16-00. Перерва на обід – з 12-00 до 13-00.

Засідання конкурсного комітету відбудеться 14.02.2018 за адресою: Миколаївська область, смт. Березанка, вул. Центральна, буд. 33, 2 поверх о 09.00 год.

Плата за участь у конкурсі не стягується.

Телефон для довідок (05153) 2 14 79, електронна адреса berezanka-rda-econom@ukr.net

 Березанська райдержадміністрація запрошує громадян долучитися до обговорення проекту Програми розвитку соціального і економічного розвитку Березанського району на 2018 – 2020 роки "Березанщина-2020".

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення

Орган виконавчої влади, який проводить обговорення:

Березанська района державна адміністрація.

Назва проекту акта, винесеного на обговорення:

Проект Програми розвитку соціального і економічного розвитку Березанського району на 2018 – 2020 роки.

Можливі наслідки прийняття акту:

Сталий розвиток соціального і економічного розвитку району.

Терміни громадського обговорення:

До 08 грудня 2017 року.

Строк, форма та адреса поданняпропозицій та зауважень:

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту приймаються до 15 грудня 2017 року в письмовій або електроннійформі за адресами: смт.Березанка, вул. Центральна, 33, каб. № 19, тел. (05153) 21479; email: berezanka-rda-econom@ukr.net.

Адреса і номер телефону, якими надаються консультації з питання, що винесене на громадськеобговорення:

смт.Березанка, вул. Центральна, 33, каб. № 19, тел. (05153) 21479; email: berezanka-rda-econom@ukr.net.

Прізвище, ім’я, по-батькові відповідальної особи:

Гординська Ірина Володимирівна

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:

результати громадського обговорення будуть до 15 грудня 2017 року оприлюднені на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

 Проект Програми розвитку соціального і економічного розвитку Березанського району на 2018 – 2020 роки

Проект районного бюджету Березанського району 2016 рік

  Програма соціально-економічного розвитку району на 2015-2017рр.
Формат: DOC | Добавлен: 17/02/2016 16:23:56
735Kb Скачать скачать
  Програма розвитку малого і середнього підприємництва району на 2015-2016 роки
Формат: DOC | Добавлен: 17/02/2016 16:24:34
264Kb Скачать скачать
  Моніторинг соціально-економічного розвитку Додаток 1 Показники та Порядок
Формат: DOC | Добавлен: 17/02/2016 16:26:13
409Kb Скачать скачать
  Стан соціально-економічного розвитку району за 11 місяців 2016р.
Формат: DOC | Добавлен: 28/12/2016 14:03:48
107Kb Скачать скачать
  Стан соціально-економічного розвитку району за 2016р.
Формат: DOC | Добавлен: 21/04/2017 08:54:47
162Kb Скачать скачать
  Стан соціально-економічного розвитку району за І кв 2017р.
Формат: DOCX | Добавлен: 21/04/2017 08:54:59
46Kb Скачать скачать
  Стан соціально-економічного розвитку району за 7 міс. 2017р.
Формат: DOCX | Добавлен: 06/09/2017 15:47:27
53Kb Скачать скачать
  Стан соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2017р.
Формат: DOCX | Добавлен: 01/11/2017 14:43:14
59Kb Скачать скачать

 До відома громадян! Телефони «гарячої лінії» з питань ліквідації несанкціонованої торгівлі

 З метою запобігання випадкам несанкціонованої торгівлі у Березанському районі  функціонує «гаряча лінія», за телефонами якої громадяни можуть повідомити інформацію про факти стихійної торгівлі в межах району.

 Номери телефонної «гарячої лінії»:

- (05153) 2 13 67, чергова частина - Березанське відділення Очаківського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області;

- (05153) 2 13 81 – Миколаївське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області;

- (05153) 2 14 79 - відділ економічного розвитку, торгівлі та туризму Березанської райдержадміністрації.