Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації

Новини

Увага! Конкурс для громад

14/06/2017

Міжнародна організація з міграції (МОМ) є провідною міжурядовою організацією в галузі міграції, що тісно співпрацює з урядовими, міжурядовими та неурядовими партнерами.

Починаючи з 2014 року Представництво МОМ в Україні реалізовує проекти, направлені на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Проект «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським Союзом, буде тривати з січня 2017 року до липня 2018 року. Завданнями проекту є, з-поміж іншого, залучення широкого кола членів громади (місцеві жителі, ВПО, національні меншини та етнічні групи, люди з особливими потребами та ін.) до участі у соціальних заходах, які спрямовані на згуртування громади, гармонійне співіснування, підтримку інтеграційних та адаптаційних процесів серед ВПО та приймаючих громад, а також на зменшення соціальної напруги та вирішення конфліктів всередині громади; розширення спектру соціальних послуг для населення громади за місцем проживання; розвиток волонтерства, соціальних та громадських ініціатив.

З метою покращення взаємодії між членами громад та ВПО було оголошено конкурс для громад, зацікавлених в участі у проекті соціального згуртування. Проект запланований до впровадження у 24 областях України, а саме у 35 громадах цих областей.  Однією з попередньо обраних областей є Миколаївська область. У кожній громаді МОМ проводитиме тренінги з розвитку громад, після яких громада буде реалізовувати проект. В усіх громадах МОМ буде забезпечувати рівноцінну участь приймаючої громади та ВПО, чоловіків і жінок, залучення різних членів громади, включаючи національні меншини і соціально уразливі групи населення.

З детальною інформацією про участь у конкурсі можна ознайомитися на офіційному веб-сайті МОМ: розділ Про нас/тендери/поточні тендери (UA-2017-326).

У разі виникнення будь-яких додаткових запитань звертатися до контактної особи від МОМ Анни Єрьоміної (тел.: 044 568 5015, адреса електронної пошти: aeremina@iom.int).

Всі новини →