Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Управління агропромислового розвитку Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Оголошення Енергоефективність

Новини

Відбувся круглий стіл з нагоди 27-ї річниці Декларації про державний суверенітет України

17/07/2017

17 липня в центральній районній бібліотеці відбулося засідання круглого столу «Становлення незалежності України» присвяченого 27-ї річниці Декларації про державний суверенітет України. Захід проходив за участю заступника голови райдержадміністрації Шипової Л.Л., представників громадськості та громадських організації.

На початку учасникам заходу, було подано відео матеріали які наглядно показали час  коли приймалася декларації про державний суверенітет України, а саме 16 липня 1990 року. Після перегляду документального відео слово було надано Бенедюк Людмилі Олександрівні,  начальнику відділу «Березанське бюро  правової допомоги» яка змістовно розповіла про те що, 16 липня 1990 року поява декларації про державний суверенітет України не була спонтанною, а стала результатом об’єктивного розвитку історичного процесу і визначала політичні, економічні, соціальні цілі та довгострокові перспективи розвитку Української держави, заклавши підґрунтя для прийняття 24 серпня 1991 року  акту проголошення незалежності України. Далі слово було надано керівнику громадської організації «ЕкоБерезань» О.І. Сидорчуку, який змістовно та інформативно доповнив розповідь попереднього доповідача певними історичними фактами, заклавши гарний фундамент для початку ведення полеміки між учасниками круглого заходу.

Після дискусії кожен учасник круглого столу мав змогу розповісти про історичні події пов’язані із становленням незалежності України, а також поділитися власними поглядами та думками з приводу важливості історичної ролі проголошення Декларації про державний суверенітет України.

Всі новини →