Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації

Новини

Засідала районна робоча група із легалізації зайнятості

09/08/2017

09 серпня під очільництвом заступника голови райдержадміністрації Л. Шипової відбулося чергове засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

Підведено підсумки роботи районної робочої групи протягом січня-липня 2017 року. Так з початку 2017 року проведено 11 обстежень суб’єктів підприємницької діяльності та надано 189 роз’яснень законодавства. Підприємцями Березанського району допущено 17 порушень в тому числі 10 осіб праце влаштовано без укладення трудових договорів, 6 осіб працевлаштовані без державної реєстрації СПД та 1 особа без довідки 3 ДФ. За результатами роботи за звітній період із виявлених порушень укладено 2 трудових договорів, зареєстровано одного суб’єкта підприємницької діяльності, оформлено довідку 3 ДФ.

На засідання комісії групи розглядалося питання щодо правомірності здійснення підприємницької діяльності мешканцем села Андрієво-Зорине. Присутньому на засіданні підприємцеві було надано кваліфіковані роз’яснення шляхів узаконення його діяльності та можливостей подальшого розвитку бізнесу. Була досягнута домовленість щодо офіційного оформлення підприємницької діяльності. Також з метою наповнення бюджету району було запрошено на засідання комісії 6 мешканців Березанської селищної ради які займаються перевезенням пасажирів (таксі). Дані громадяни не з’явились на засідання комісії, але це питання залишається на контролі.

 

Всі новини →