Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації

Новини

Провели засідання з селищним сільськими головами та соціальними працівниками

10/08/2017

10 серпня в залі засідань РДА під головуванням заступника райдержадміністрації Шипової Л.Л. відбулась нарада з сільськими селищним головами та соціальними працівниками.

На засідання було винесено 7 питань, чотири з яких носили консультативно-навчальний характер. Об’ємні роз’яснення були надані щодо пільг  учасникам антитерористичної операції, видачі довідок про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні осіб для призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Також була заслухана інформація щодо змін  в законодавстві про державну соціальну допомогу.

Далі на порядок денний було винесено питання щодо стану проведення монетизації в Березанському районі. Так в даний час із 837 домогосподарств району які підлягають монетизації на загальну суму  482192,63 гривень, заяви надали понад 488 домогосподарств що становить 58% та претендують на відшкодування зекономлених коштів на загальну суму 292 211,37 гривень. Також у ході комісії директором територіального центру соціального обслуговування Швець Г.С. була надана інформація щодо роботи Тузлівського відділення постійного та тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян. В свою чергу у розгляді даного питання Шипова Л.Л. звернула увагу присутніх соціальних робітників, на тому що потрібно надавати більш якісніші послуги особливо поодиноко проживаючим громадянам, які не в змозі певною мірою повністю попіклуватися про себе.

По питанню щодо виконання програми «Турбота» на території району доповіли Крецу І.С. – Краснопільський сільський голова та Пирог-Кравчук І.С. – Щасливський сільський голова.

Всі новини →