Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації

Новини

ОБСЄ запрошує громадськість до обговорення проекту Закону України про Національний Фонд розвитку громадянського суспільства

10/10/2017

Координатор проектів ОБСЄ в Україні у партнерстві із Адміністрацією Президента України та Міністерством молоді та спорту України організує низку регіональних круглих столів для обговорення проекту Закону України про Національний Фонд розвитку громадянського суспільства, як інституціонального механізму в контексті реалізації Національної стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні 2016-2020рр. Заходи проводитимуться в рамках проекту «Допомога Уряду України з реалізації Національної стратегії розвитку громадянського суспільства».

Представники Миколаївської, Одеської та Херсонської областей запрошуються до участі в круглому столі, що відбудеться 25 жовтня в Одесі (прохання зареєструватися до 20 жовтня 2017 року)

В заході візьмуть участь представники відповідних органів влади та експерти від організацій громадянського суспільства, а також експерти ОБСЄ з робочої групи проекту, яка розробляла проект Закону.

В рамках круглих столів буде вестися відкрите обговорення з експертами робочої групи змісту законопроекту, таких питань як мета і принципи, завдання і напрями діяльності Національного Фонду, склад і порядок формування органів його управління, механізми участі громадянського суспільства в управлінні, джерела фінансування. Також до обговорення будуть винесені питання стосовно очікуваних змін до законодавства щодо фінансування діяльності Національного Фонду та питання звітності про діяльність Національного Фонду.

Подати заявку на реєстрацію на тренінг потрібно заповнивши цю електронну анкету

Всі новини →