Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації

Новини

Проведено шістнадцяту позачергову сесію Березанської районної ради сьомого скликання

10/10/2017

10 жовтня відбулась шістнадцята позачергова сесія Березанської районної ради сьомого скликання до участі в якій долучилися 19 депутатів із 26 обраних. У роботі сесії взяли участь голова Березанської райдержадміністрації, заступник голови райдержадмінітрації із соціальних і гуманітарних питань, а також керівники структурних підрозділів Березанської райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів влади, установ, організацій та підприємств.

На порядок денний було винесено 5 питань, по перше щодо внесення доповнень до Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року, які депутати підтримали одноголосно. Далі мова йшла про внесення змін до районного  бюджету Березанського району на 2017 рік, а саме збільшення обсягів медичної та освітньої субвенції. Також в цьому питанні депутати підтримали збільшення обсягів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату послуг. В третьому питанню порядку денного мова йшла про продовження терміну дії контракту укладеного між Березанською райдержадімінстрацією та головним лікарем Комунального закладу «Березанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги». За результатами голосування по цьому питанню рішення не прийнято.

Головним питанням на порядку денного було питання передачі комунальних закладів «Рибаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», « Коблівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», « Українська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», « Новофедорівська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Березанської районної ради Миколаївської області зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Березанського району Миколаївської області у комунальну власність Коблівської сільської ради. За результатами голосування рішення прийнято. На останок депутати розглянули  питання щодо затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок та прийняли позитивне рішення. 

Всі новини →