Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації

Новини

Привітання голови Березанської РДА Сергія Танасова з Днем місцевого самоврядування

07/12/2017

Шановні представники місцевого самоврядування Березанщини!

Вже сімнадцять років 7 грудня в Україні відзначається свято тих, хто є дієвим інструментом у розв’язанні соціально-економічних проблем, відіграє важливу роль у розвитку народовладдя, демократизації суспільних відносин і, зрештою, у зміцненні української державності – День місцевого самоврядування.

Органи самоурядовчої сфери є найближчими до людей та несуть велику відповідальність за захист інтересів та забезпечення належних умов проживання своїх мешканців. Саме тому хочу висловити слова глибокої вдячності всім тим, хто має причетність до представницької  гілки влади, за високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активну громадську позицію, наполегливу і самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад району. Нехай розуміння і підтримка Вашої громади завжди надають Вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Бажаю усім Вам міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, добра і достатку, успіхів та здобутків у нелегкій відповідальній праці, творчої наснаги та здійснення всіх Ваших життєвих планів та задумів!

Зі святом Вас!

З повагою,

голова Березанської районної державної адміністрації

Сергій Танасов

Всі новини →