Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації

Новини

Реформа держуправління передбачає поетапне підвищення зарплат держслужбовцям тільки з одночасним підвищенням ефективності їх роботи

09/01/2018

Закон України «Про державну службу» передбачає поетапне підвищення рівня оплати праці всім держслужбовцям. Закон передбачає поетапне підвищення зарплат всім держслужбовцям, а не лише співробітникам директоратів. Це відбудеться в кінці реформи - у 2020 році.

Створення та набір кадрів в директорати - перший з етапів реформи, результатом якої має стати мобільна, компактна та ефективна державна служба, орієнтована на потреби громадян.

У Державному бюджеті - 2018 закладені всі необхідні кошти, щоб забезпечити виплати заробітних плат новим співробітникам директоратів. Крім того, у 2018 році очікується другий транш фінансової підтримки реформи державного управління в рамках співробітництва з ЄС у розмірі 20 млн євро. Українська сторона виконує всі необхідні індикатори для її отримання. Україна  отримає кошти, якщо буде  виконано всі необхідні індикатори реформування держуправління, закладені в угоді про співробітництво. Вже прийнят цілий ряд необхідних рішень і  отримано досить позитивну оцінку перших конкурсів. Більш того, Уряд затвердив Концепцію єдиної електронної системи управління персоналом, яка передбачає повний перехід в електронний режим та автоматизацію управління персоналом на держслужбі. 

Всі новини →