Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації

Новини

Сьогодні туристи їдуть спеціально до нас, – голова Теребовлянської громади

Коли папір оживає…

16/05/2018

Наприкінці минулого тижня у виставковій залі районного Будинку культури розпочала свою роботу перша персональна виставка творчості молодої майстрині гурту «Свічадо» Тетяни Кравець.  

Творчість талановитої художниці неначе відкриває двері у чарівний казковий світ, створений власноруч. Тетяна працює у різних техніках, однак найбільше захоплення у неї викликає робота з простими аркушами паперу, який немов би оживає в її справних руках. Представлені на виставці handmade роботи майстрині виконані у техніках пап’є-маше, плетіння з паперової лози, паперопластики. Кожна з них є унікальною, адже виконана у єдиному екземплярі, є надзвичайно яскравою та живою.

А ще до вподобань Тетяни належать в’язання, вишивка, пошив та оздоблення одягу,  виготовлення поробок із пластикових пляшок, ляльок-мотанок та іграшок із фетру…

Майстриня зазначає, що має ще багато творчих задумів та планів, які обов’язково втілить у життя найближчим часом. «Сподіваюся, що здивую всіх ще не раз», - усміхається вона.

Привітати Тетяну з першою вагомою подією у творчому житті завітало безліч гостей та шанувальників, дітлахів, колег по роботі. Відвідала виставку і заступник голови райдержадміністрації Людмила Шипова, яка висловила власне захоплення творчістю художниці та побажала все нових і нових творчих злетів. 

Всі новини →