Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації

Новини

Сьогодні туристи їдуть спеціально до нас, – голова Теребовлянської громади

Роз'яснення щодо видачі ветеринарно-санітарного паспорта на тварин

13/06/2018

Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 01.08.2014 року № 288, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 03.10.2014р. за № 1202/25979, внесені зміни до Правил заповнення, зберігання, списання ветеринарних документів та вимог до їх обліку, зокрема в частині визначення єдиної форми бланку ветеринарно-санітарного паспорта на домашню тварину (домашні тварини – коти, собаки).

Зазначеним наказом встановлено форму ветеринарно-санітарного паспорта на тварин (домашні тварини), в тому числі їх некомерційного переміщення за межі території України.

Для супроводження домашніх тварин при їх переміщенні за межі території України з 01.06.2018 року до уваги беруться лише ветеринарно-санітарні паспорти встановленого зразка.

Підставою для оформлення ветеринарно-санітарного паспорта на тварину є клінічний огляд тварин та наявність відповідних діагностичних профілактично-лікувальних обробок, включаючи дослідження і щеплення.

Видача ветеринарно-санітарного паспорта на тварину передбачена Законом України «Про ветеринарну медицину» та входить до переліку платних адміністративних послуг, які надаються Держпродспоживслужбою, органами та установами, що належать до сфери її управління, розмір плати за їх надання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.06.2011 року № 641 та складає 51грн.29коп.

Право надання даної адміністративної послуги мають лише державні установи ветеринарної медицини, зокрема державні лікарні ветеринарної  медицини. 

Всі новини →