Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Управління агропромислового розвитку Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Оголошення Енергоефективність

Новини

Відбулося перше засідання робочої групи щодо надання селу Коблеве статусу курорту місцевого значення

02/08/2018

У середу, 1 серпня, в облдержадміністрації відбулося перше засідання робочої групи щодо надання селу Коблеве на Березанщині статусу курорту місцевого значення. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Євген Шевченко.

«За дорученням голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка провели перше засідання робочої групи щодо надання селу Коблеве статусу курорту місцевого значення. В цьому питанні маємо підтримку депутатів облради, адже всі розуміють наскільки це важливо для розвитку туризму на Миколаївщині», - зазначив Євген Шевченко.

Члени комісії розпочали опрацювання необхідної документації для підготовки рішення обласної ради.«Цей процес є складним та тривалим, але впевнений, що завдяки співпраці досягнемо поставленої мети», - висловив впевненість Євген Шевченко. 

    

Всі новини →