Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Управління агропромислового розвитку Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Оголошення Енергоефективність

Новини

Сьогодні туристи їдуть спеціально до нас, – голова Теребовлянської громади

У комунальної техніки Коблівської ОТГ – довгоочікуване поповнення

10/09/2018

Щодня ми спостерігаємо яскраві приклади успішного втілення у життя ініційованої Президентом України Петром Порошенком реформи децентралізації. Ремонтуються дороги, водогони, відновлюється вуличне освітлення, відкриваються дитячі та спортивні майданчики, оновлюється матеріально-технічна база шкіл та садочків… Поступово змінюється «обличчя» самих громад.

Заручившись всебічною підтримкою  з боку держави та місцевої влади, громади зрештою почали вирішувати ті питання, які до цього роками відкладалися на потім. Одне з них – вкрай необхідне оновлення бази комунальної техніки.

Саме з цією метою Коблівська ОТГ нещодавно придбала новий екскаватор-завантажувач АМКОДОР 702 ЕМ-03, для чого було витрачено майже 980 тис. грн коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, спрямованої для формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.  

Новопридбаний екскаватор оснащений фронтальним вантажним обладнанням у вигляді щелепного ковша і ковшем зворотної лопати зі зміщеною віссю копання. Крім того, як вже зазначалося, екскаватор одночасно є навантажувачем.

Як коментує керівництво громади, нова спецтехніка суттєво полегшить роботу місцевих комунальників, адже використовуватиметься для виконання допоміжних земляних робіт при капітальних, планових та аварійних ремонтах мереж водопостачання та водовідведення у населених пунктах громади, укладання сипучих вантажів тощо.  

Всі новини →