Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Управління агропромислового розвитку Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Оголошення Енергоефективність

Новини

Сьогодні туристи їдуть спеціально до нас, – голова Теребовлянської громади

Відбувся День відкритих дверей у Березанській районній філії обласного центру зайнятості

13/09/2018

В рамках програми державної служби зайнятості стартувала Профорієнтаційна акція «Палітра професій», яка має на меті розширити уявлення молоді про дивовижний світ професій, зорієнтувати їх на шлях вірного вибору, допомогти уникнути помилок, актуалізувати знання про ті професії, які сьогодні мають попит на ринку праці. Протягом вересня - листопада планується проведення різноманітних профорієнтаційних акцій, презентацій професій.

12 вересня 2018 року було проведено «День відкритих дверей»  Березанської районної філії, для учнів 6 – А та 6  - Б класів Березанської ЗОШ,  на якому фахівець районного центру зайнятості  пре­зентувала послуги державної служби зайнятості.

Для дітей була проведена маленька екскурсія по філії, учні мали можливість ознайомитися з роботою фахівців, з захопленням розглядали робочі місця. Потім учні піднялися до актового залу де фахівець з профорієнтації Симененко Ольга розповіла про типи професій та  актуальність їх  на сьогодні.

Ігрові завдання, загадки – саме так діти вивчали різні професії. Найбільше  учням сподобалась вправа «Крокодил» де за допомогою рухів та жестів показували назву тієї чи іншої професії та  «Професія на букву», школярі дискутували та розмірковували. Також дізналися про їхні мрії та захоплення а найбільш цікавими  були  розповіді про вибір майбутньої професії.

 Захід  пройшов в невимушеній  обстановці, всі учасники  заходу отримали масу вражень.  

Всі новини →