Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Управління агропромислового розвитку Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Оголошення Енергоефективність

Новини

Лугівчани обговорили перспективний план розвитку

03/01/2019

У рамках формування перспективного плану розвитку громади на 2019-2021 роки, сьогодні, 3 січня, відбулася зустріч з мешканцями села Лугове.

Відкриваючи зібрання, заступник Коблівського сільського голови Вячеслав Власюк наголосив, що мета зустрічі - дізнатися думку кожного небайдужого мешканця про основні напрями майбутнього розвитку для села, в якому він проживає. При цьому посадовець висловив щире сподівання, що сьогоднішнє обговорення допоможе визначити, які з цих напрямів є пріоритетними для лугівчан та наскільки реалістичним є їхнє досягнення.

«Президент України Петро Порошенко, а за ним очільник обласної державної адміністрації Олексій Савченко поставили чітке завдання – нам самим, тут, на місцях, визначитися з тим, які проекти нам потрібно реалізувати в першу чергу. Я з цим повністю згоден. Адже, дійсно, краще за нас самих ніхто не зможе відповісти на це запитання», - додав він при цьому.

Обмін думками з останнього приводу був доволі тривалим, однак зрештою присутні зійшлися на тому, що першочергову увагу в наступні роки слід приділити: ремонту та будівництву доріг; забезпеченню належних умов для медичного обслуговування населення; розширенню меж населених пунктів; створення спортивно – оздоровчого комплексу на базі гуртожитку та бувшої школи с. Лугове; повернення на баланс громади школи, очисних споруд та полігону твердих побутових відходів; будівництво асфальтного заводу с. Глубоке.

 

Всі новини →