Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Управління агропромислового розвитку Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Оголошення Енергоефективність

Новини

Норвезька компанія планує встановити сонячну електростанцію на Березанщині

05/03/2019

У вівторок, 5 березня, відбулась зустріч голови Березанської РДА Сергія Танасова та представників норвезької компанії Scatec Solar – Тіріл Ставер та Аліною Воронцовою.

Компанія розроблює проект щодо встановлення фотогальванічної станції поблизу сіл Ташино та Прогресівка. Під час зустрічі відбулось попереднє обговорення договору соціального партнерства.

Голова РДА розповів про перспективний план розвитку цих сіл у зв’язку з президентськими реформами. Також Сергій Танасов підкреслив, що обов’язковим є врахування думки громади, тому необхідно вислухати жителів прибічних територій, адже децентралізація передбачає, в першу чергу, роботу над потребами місцевих жителів.

«Зелена енергетика – це перспективний напрямок для розвитку Березанського району. Це робочі місця та додаткові надходження в місцевий бюджет для вирішення важливих питань громади в області інфраструктури, освіти, медицини», - підсумував голова.

Наступним етапом стане знайомство з територією для проекту та спілкування з представниками громади.

Наприкінці січня Україна та Норвегія започаткували декілька стратегічних ініціатив у сфері енергоефективності та «чистої» енергетики.Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та прем’єр-міністр Норвегії Ерна Солберг підписали заяву щодо посилення українсько-норвезького співробітництва у сфері енергетики.

Під час цієї важливої зустрічі було підписано угоду, що норвезька компанія «Scatec Solar» (https://www.scatecsolar.com) візьме участь у встановленні сонячної електростанції потужністю 150 МВт на Миколаївщині.І вже сьогодні ми маємо змогу бачити, як ініціативи втілюються в життя, в тому числі, в Березанському районі!

Березанщина відкрита для інвестицій та міжнародного партнерства!

Всі новини →