Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Управління агропромислового розвитку Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Оголошення Енергоефективність

Новини

В Ташино та Прогресівці обговорили будівництво фотогальванічної станції

12/03/2019

Громада сіл Ташино та Прогресівки підтримують будівництво фотогальванічної станції на території біля населених пунктів.

Вже відбулись переговори представників від сільських рад, норвезької компанії Scatec Solar за участі голови РДА Сергія Танасова та директора нідерландської «SM Invest & Construction» Романа Соцького.

В першу чергу, представників фірми цікавило ставлення місцевого населення до проекту масштабного будівництва сонячної електростанції. Представники громади та голова Ташинської сільської ради Машуренко Лілія Олександрівна озвучили, що відбулись громадські слухання, на яких жителі повідомили про підтримку проекту. Крім залучення додаткових коштів та договору соціального партнерства, це позитивно відобразиться на інфраструктурі місцевості.

Протягом зустрічі було обговорено всі важливі питання, які виникли у обох сторін.

Варто зазначити, що гості особливо відмітили пейзажні території сіл Березанщини. Натомість за чашкою кави представники громади розповіли історію краю, який колись став територією для німецьких поселень.

 

Всі новини →