Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Управління агропромислового розвитку Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Оголошення Енергоефективність

Новини

В День добровольця відбулась зустріч школярів та воїна АТО

14/03/2019

 

14 березня з нагоди Дня українського добровольця в Центральній районній бібліотеці провели зустріч десятикласників та майора, військового комісара Березанського РВК Віталія Андрійовича Чередниченка.

Зустріч відбулась в форматі діалогу, тому учні могли задати всі питання, які викликали в них інтерес, окрім тих, які становлять військову таємницю.

Зокрема, Віталій Андрійович розповів про важливість добровольчих батальйонів на початку війни, на той час, коли армія взагалі нічого не мала. Зусиллями волонтерів та держави вдалось підтримувати хлопців, які пішли на фронт. Вже з 2016 року владі вдалось відновити повну допомогу армії.

Віталій Андрійович наголосив, що Березанщина має пишатися своїми патріотичними військовослужбовцями, які відразу відреагували на початок воєнних дій.

«Хлопці стоять заради вас всіх. В бою не головне зброя, головне – правильно думати, виконувати накази, мати козацький дух, перебороти страх. Важливо бути вольовою особистістю», - підсумував майор.

Нагадаємо, 14 березня 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. Батальон на початку квітня 2014 р. передислокувався на Дніпропетровщину і отримав назву «Дніпро-2».

 

Всі новини →