Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Управління агропромислового розвитку Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Оголошення Енергоефективність

Новини

В Березанці відбулась пам'ятна акція до Дня пам’яті та примирення

08/05/2019

 

З нагоди Дня пам’яті та примирення в Березанці відбулась пам’ятна акція біля меморіалу загиблим у роки Другої світової війни. Було проведено панахиду за тих, хто віддав життя за Вітчизну, і молитву за те, щоб Господь простив гріхи воїнам, які загинули на полі бою. Після офіційної частини присутні поклали квіти біля меморіалу, а також біля пам’ятного знаку воїна АТО Сергія Єрошенка.

«8 травня Україна та демократичні держави світу вшановують пам’ять загиблих у роки Другої світової війни. День пам’яті та примирення – це свідчення того, що ми пам’ятаємо про колосальні жертви і масштабні руйнування тих часів. Ми шануємо подвиг та внесок українського народу в перемогу антигітлерівської коаліції.

Зараз, як ніколи, ми розуміємо цінність миру. Наші діди та прадіди, які воювали за мир, не могли уявити що через стільки років, Москва надішле війська в Україну, щоб вбивати їх онуків та правнуків з прагненням зруйнувати та розколоти країну. Вічна пам'ять героям!

Закликаю всіх доєднатися до акції «Перша хвилина миру» із символічним запаленням вогню і свічок увечері 8 травня. Запалюємо свічки о 23 годині 01 хвилині разом з демократичним світом та спільним гаслом «Ніколи знову» - голова Березанської РДА Сергій Танасов.

Всі новини →