Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Управління агропромислового розвитку Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Оголошення Енергоефективність

Новини

Обережно африканська чума свиней!

09/07/2019

   02.07.2019р. при   Миколаївській  обласній   державній адміністрації, було проведено  позапланове засідання   державної  надзвичайної  протиепізоотичної комісії, про виникнення  африканської чуми  свиней на  території  с. Петрапавлівка, Доманівського району Миколаївської області. За результатами   попереднього розслідування випадку  захворювання свиней  на африканську чуму свиней, встановлено, що  господар   де  виникло  епізоотичне вигнище (АЧС) закупив тварин (свиней)  на стихійному ринку  смт.  Криве Озеро. Заходи проводяться відповідно   інструкції щодо профілактики та боротьби з африканською чумою  затвердженої наказом  міністерства аграрної політики та продовольства  України 07.03.2017 №111, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 29.03.2017 р. №432/303000.

       З метою профілактики та боротьби з африканською чумою свиней  Держпродспоживслужба попереджає, про негативні наслідки  придбання живих тварин  в місцях  стихійної  торгівлі. 

Всі новини →