Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Управління агропромислового розвитку Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Оголошення Енергоефективність

Новини

Підсумки роботи за липень

06/08/2019

 05 серпня 2019 року в приміщенні  Березанської  райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада,  яку провів перший заступник голови районної державної адміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації  Микола  Шевчук за участі керівників структурних підрозділів  райдержадміністрації, представників органів місцевого самоврядування, керівників комунальних служб та держустанов.  На початку наради Микола Шевчук ознайомив присутніх з головними подіями, які відбулись на території  Березансього  району у липні місяці, з порядком денним апаратної наради, зупинився на основних завданнях, які необхідно вирішити у серпні 2019 року.

Під час наради  були розглянуті питання:  виконання бюджетів усіх рівнів за липень 2019 року, стану виплати заробітної плати на підприємствах.Про попередження виникнення загорань на полігонах ТПВ та інших місцях складування відходів у пожежонебезпечний період доповів начальник Березанського РС ГУ  ДСНС у Миколаївській області  Марцоха Олексій, який зазначив що на території Березанського району знаходиться 1 сміттєзвалище, на яке є всі документи. Останні - стихійні ( Данилівка, Шасливе, Красне, Василівка). Ці звалища постійно горять. Є також сміттєзвалище на території Березанської селищної ради, але поки селищна рада на баланс його не бере. Це сміття не утилізується, накопичується. Єдиний вихід вивозити сміття на санкційне сміттєзвалище. Наголосив, що у цьому році на 12% збільшився ризик пожарів. Олексій Юрійович звернувся з проханням до керівників провести бесіди в колективах щодо бережного ставлення до навколишнього середовища.

За результатами проведення наради надано відповідні доручення.

Всі новини →