Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Управління агропромислового розвитку Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Оголошення Енергоефективність

Новини

Перевірено стан готовності установ до опалювального періоду

08/08/2019

   8 серпня перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації  М.Г.Шевчук провів засідання районного штабу з підготовки до опалювального періоду 2019/2020 років. Метою зібрання стало  підготовка бюджетних установ району до сталої роботи в осінньо-зимовий період.

  У ході засідання кожен із керівників служб доповів про наявну ситуацію у підпорядкованій йому сфері, вжиті заходи із забезпечення підготовки закладів соціального захисту, медицини, освіти та культури до опалювального періоду.

Заслухавши доповідачів, Микола Григорович закликав керівників невідкладно, спільно з фахівцями ПАТ «Миколаївгаз» та Центру обслуговування клієнтів, опрацювати  усі дозвільні документи на газопостачання, забезпечити їх своєчасне подання до ЦОК.

За підсумками роботи штабу керівникам установ надано доручення щодо термінового вирішення виявлених проблемних питань, які можуть негативним чином вплинути на початок опалювального сезону.

Всі новини →