Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Управління агропромислового розвитку Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Оголошення Енергоефективність

Новини

Відбулося виїзне засідання колегії департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА

09/08/2019

  9 серпня 2019 року з метою практичного ознайомлення з роботою в сфері соціального захисту населення в Коблівській сільській об’єднаній територіальній громаді за участі заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександра Трайтлі та директорки департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксани Єльчієвої відбулося виїзне засідання колегії департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації, на якому підвели підсумки роботи органів та установ соціального захисту населення області у І півріччі 2019 року та визначили пріоритетні напрямки діяльності на ІІ півріччя 2019 року.

Відкриваючи засідання, Олександр Трайтлі зазначив, що в Миколаївській області діє ряд програм соціального захисту, які є прикладом для всієї України. Зокрема, це Програма соціального захисту населення «Турбота», яка є комплексною та охоплює майже всі напрямки соціального захисту та зазначив основні напрямки роботи у сфері соціального захисту Миколаївської області на ІІ півріччя 2019 року.

Значну увагу приділили питанню взаємодії установ соціального захисту населення з об’єднаними територіальними громадами Миколаївської області з питань організації соціального захисту населення на території об’єднаних територіальних громад, та наголошено, що в умовах децентралізації влади та створення об’єднаних територіальних громад важливе місце займає питання збереження належного рівня соціального захисту населення в утворених громадах. Децентралізація має надати поштовх з вдосконалення, адресності, якості та наближення надання соціальних послуг населенню до кожного мешканця області.

На засіданні колегії також виступила начальниця відділу соціального захисту сім’ї дітей та молоді Коблівської сільської об’єднаної територіальної громади, яка розповіла про досягнення, взаємодію між установами соціального захисту і ОТГ та зазначила про основні проблемні питання у сфері соціального захисту населення в Коблівській громаді.

Про проведення оцінювання потреб мешканців територіальних громад в соціальних послугах розповіла радниця Міністра соціальної політики з питань внутрішньо переміщених осіб в Миколаївській області Валентина Макарова.

По завершенні колегії, заступник голови Миколаївської державної адміністрації Олександр Трайтлі звернувся до присутніх із словами подяки до їх праці та нагородив кращих працівників установ соціального захисту області грамотами Міністерства соціальної політики України.

Закриваючи засідання, Оксана Єльчієва підвела підсумки, зазначивши: «Завдяки злагодженій роботі ми зможемо покращити якість та адресність соціальних послуг в Миколаївській області, де кожен мешканець буде відчувати себе соціально захищеним».

  

Всі новини →