Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Управління агропромислового розвитку Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Оголошення Енергоефективність

Новини

Відбулося засідання районної комісії з питання придбання житла для дітей-сиріт

09/08/2019

     9 серпня 2019року у залі засідань Березанської райдержадміністрації під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Людмили Шипової відбулося засідання комісії для прийняття рішень щодо надання у 2019 році  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

На порядок денний було винесено питання:

-  забезпечення виконання  Постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 616 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. №877».

- розгляд списку черговості перебування осіб з числа  дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування на квартирному обліку в Березанському районі Миколаївської області.

- розгляд заяв поданих особами  з числа дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування щодо отримання грошової компенсації для придбання житла.

- формування пропозиції стосовно потреби щодо спрямування субвенції в 2019 році на забезпечення житлом осіб з числа дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування і визначення осіб, яким буде призначено грошову компенсацію на придбання житла.

Комісія вирішила винести для затвердження розпорядження Березанської райдержадміністрації Миколаївської області протокол засідання комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

Направити розпорядження Березанської райдержадміністрації, протокол засідання комісії Березанського району Миколаївської області та заяви з документами Покуляк (Малишевої) М.Р., Красноноженко В.А., Попи А.Г. на розгляд до обласної комісії для прийняття рішення щодо виплати їм грошової компенсації на придбання житла.

Всі новини →