Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Управління агропромислового розвитку Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Оголошення Енергоефективність

Новини

Події дня

09/09/2019

 Сьогодні, 9 вересня 2019 року відбулась розширена  апаратна нарада під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації  Шевчук Микола Григорович   з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій.

 Микола Григорович представив Булат Ольгу Володимирівну – нового начальника відділу освіти. Побажав натхнення та успіхів у роботі.

На нараді прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки а також освіти.

Йшла мова про хід підготовки закладів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період; про виконання бюджету району станом на  серпень поточного року; про хід осінньо-польових робіт; про стан заборгованості з виплати заробітної плати; про хід виконання районної Програми профілактики захворювання на туберкульоз.

Підводячи підсумки наради, головуючий дав ряд окремих доручень керівникам структурних підрозділів.

 

 

 

 

Всі новини →