Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Управління агропромислового розвитку Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Оголошення Енергоефективність

Новини

Миколаїв - частина України

10/09/2019

  На степових просторах півдня України – там, де зливаються річки Інгул і Південний Буг, розкинулося місто Миколаїв…

 До святкування 230-річчя від дня заснування міста Миколаєва в центральній районній бібліотеці 10 вересня пройшов День краєзнавства на тему: «Миколаїв – частина України». Основною метою зустрічі стала популяризація краєзнавчої літератури, поглиблення знань з історії та культури рідного краю.

 До уваги користувачів було представлено цікаві факти з історії утворення міста Миколаєва, також  оформлено книжкову виставку «Вас запрошує чарівний край МИКОЛАЇВЩИНА», яка знайомить із найцікавішими надходженнями краєзнавчої літератури. На виставці презентовано книги О.Ковальова «Миколаївщина козацька» - це унікальне видання, у якому вперше осмислюється козацтво на Миколаївщині; М.Шитюка «Слава і гордість Миколаївщини» - це погляд через багато років, який дає можливість озирнутись в минуле рідної Миколаївщини; серія книг «Миколаївщина. 100 річчя подій Української революції» має на меті висвітлити історичний матеріал революційних подій на Миколаївщині та багато інших не менш цікавих книжок. Вони будуть корисними краєзнавцям та всім, хто цікавиться історією рідного краю.

   Бібліотекарі – це володарі безцінних книжкових багатств, які як ніхто інший обізнані з друкованими джерелами, у яких висвітлено краєзнавчі аспекти краю. Тому, протягом Дня краєзнавства вони запрошували учасників заходів більше читати  краєзнавчу літературу, частіше відвідувати бібліотеку, щоб бути ерудованими, знати, на якій землі живемо, і вміти розповісти про свій край.

Всі новини →