Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Управління агропромислового розвитку Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Оголошення Енергоефективність

Новини

Вітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана !

01/10/2019

Шановні ветерани та люди поважного віку!

Кожного  року, 1-го жовтня в Україні відзначається день осені життя — Міжнародний день людей похилого віку і День ветерана. Цей  день  є  символом  єдності  і  спадкоємності  поколінь. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через ваш поважний вік. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність, адже ви є  – джерело народної мудрості.

Ваш практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Ви передаєте у спадок все найцінніше, що накопичили за своє життя.

Від щирого серця бажаю вам найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло ваших посмішок, щастя та благополуччя! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!

 З повагою,перший заступник голови

райдержадміністрації,виконувач функцій

і повноважень голови райдержадміністрації                                       Микола Шевчук

  

 

 

 

Всі новини →