Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Управління агропромислового розвитку Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Оголошення Енергоефективність

Новини

Про вилучення з обігу монет дрібних номіналів

03/10/2019

Шановні жителі Миколаївської області! Нагадуємо, що з 1 жовтня в Україні монети номіналом 1, 2 та 5 копійок перестали бути платіжними засобами.

З обігу також поступово виводитиметься монета номіналом 25 копійок, яка наразі залишається платіжним засобом. При цьому ті монети номіналом 25 копійок, що потрапляють у банки не повертатимуться назад у обіг.

Обміняти монети дрібних номіналів можна без обмежень та безкоштовно на монети та банкноти інших номіналів впродовж трьох років у сумах, кратних 10 копійкам: 

-  упродовж першого року з дати вилучення їх з обігу (до 30 вересня 2020 року включно) в усіх відділеннях українських банків;

-   упродовж трьох років з дати вилучення їх з обігу (до 30 вересня 2022 року включно) в Національному банку України та уповноважених банках (Ощадбанк, ПриватБанк, Райффайзенбанк Аваль)

 Більше інформації – на спеціальному тематичному порталі: https://newcoins.bank.gov.ua/#vivedennya 

Всі новини →