Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Управління агропромислового розвитку Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Оголошення Енергоефективність

Новини

Дорогі освітяни!

04/10/2019

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників освіти.

Ваша професія – найблагородніша серед інших. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, даєте мудрі поради.

Знаю, що кожен, хто обирає професію педагога, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує. Радує те, що свій обов’язок ви виконуєте гідно, даруючи дітям тепло свого серця та скарби своїх знань.

Низький уклін Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі.
Хай засіяна невтомною працею освітянська нива дає багаті врожаї нових талантів, яскравих особистостей та визначні перемоги й здобутки в житті.

Бажаю вам міцного здоров’я, радості, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України.

 З повагою,

перший заступник голови райдержадміністрації

виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації

 

                   

                                М.ШЕВЧУК

 

Всі новини →