Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Управління агропромислового розвитку Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Оголошення Енергоефективність

Новини

Вчитель – не просто професія, а покликання душі

04/10/2019

 Напередодні відзначення свого професійного свята - Дня вчителя – 4 жовтня представники освітянської когорти району зібралися у залі районного Будинку культури аби долучитися до урочистого концертного дійства, влаштованого на їх честь. До участі у святковому заході також були запрошені заступник голови райдержадміністрації Л.Л.Шипова, заступник голови районної ради О.І.Сидорчук.Під час урочистої частини Людмила Шипова адресували слова глибокої шани усім освітянам Березанщини, подякувала вчителям за їх нелегку працю, доброту і турботу, частинку власного серця, яку вони щодня віддають нашим дітям. З привітальними словами до присутніх також звернулася начальник відділу освіти райдержадміністрації О.Булат «Шановні освітяни! Щиро вітаю вас із професійним святом. Ваша професія – найблагородніша серед інших. Вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Працівників освітньої галузі з нагоди свята, було нагородженно грамотами та подяками.

Одразу після завершення офіційної частини заходу на присутніх чекав святковий концерт, сповнений безліччю яскравих концертних номерів та пісень, які не залишили байдужим нікого з присутніх у залі.

Всі новини →