Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Управління агропромислового розвитку Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Оголошення Енергоефективність

Новини

Уперше в області підписано Меморандум про співпрацю між ОДА та ветеранськими організаціями

05/11/2019

 Між обласною державною адміністрацією та ветеранськими організаціями області уперше підписано Меморандум про співпрацю та взаємодію.

Подія сталася у понеділок, 4 листопада.

«В умовах сьогодення гостро постає питання підтримки учасників бойових дій та членів їх сімей. Розуміючи необхідність розширення та вдосконалення існуючих напрямків соціального захисту та підтримки таких людей і важливість співпраці в цьому питанні з громадськістю, вчора разом з громадською спілкою «Рух ветеранів Миколаївщини», ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО», обласною Асоціацією ветеранів Афганістану та АТО після трьох тижнів плідної роботи підписали Меморандум про співпрацю та взаємодію. Така ініціатива на Миколаївщині запроваджена вперше», - прокоментував голова ОДА Олександр Стаднік.

Очільник області також подякував за її підтримку заступнику Міністра у справах ветеранів, герою АТО Олександру Терещенку.

«Ми завдячуємо нашим героям миром і життям,  маємо зробити все, що в наших силах для їхнього добробуту», - відзначив Олександр Стаднік, додавши, що вже найближчим часом Меморандум буде представлено членам ветеранських організацій.

 

Всі новини →