Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Управління агропромислового розвитку Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Оголошення Енергоефективність

Новини

ДО УВАГИ АГРАРІЇВ РАЙОНУ ТА ВСІХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ОСІБ

22/05/2020

 Відбудеться безкоштовне консультування аграріїв

У  рамках соціального підприємництва департамент агропомислового  розвитку Mиколаївської обласної державної адміністрації  започаткувала ініціативу — «Година безкоштовного консультування для аграрія». Агропідприємства мають змогу поставити питання по податках, землі, бухгалтерії та безкоштовно отримати  відповіді  (на:  https ://t.me/agrotax. ) від юристів та податкових консультантів.

Поставити питання та зареєструватися можна за єдиним посиланням https://forms.gle/FCHtdEVm9qT4prre7.

Відповіді - в режимі онлайн лекції.  Найближча сесія відбудеться в понеділок 25 травня о 14-00. Усі учасники отримають відеозапис лекції та презентаційні матеріали.

Також юридична фірма «Martyniv» публікує у вільному доступі консультації та огляди законів на наших онлайн ресурсах:

Телеграм канал: https://t.me/agrotax.

Bafi6ep:https://invite.viber.coni/?g2=AQBikl3°/o2FzVtrWklK3N8DG5VXvZ%2F2ZC7BWiENqLwxo6DP0XR%2FiadVNBnSkNXz3YpV.

Ініціативу започаткувала керуючий партнер Андріана Мартинів, яка має 10 років юридичного досвіду, спеціалізується на правовій підтримці агропідприємств, працювала для FAO, організації ООН як експерт по проекту фінансові інструменти для українських агрокооперативів.

Всі новини →