Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Управління агропромислового розвитку Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Оголошення Енергоефективність

Новини

Велике будівництво на Миколаївщині: для вихованців дитячого саду створюються сучасні умови (ДНЗ №72)

29/06/2020

В України все більш набирає обертів реалізація програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», в рамках якої проводиться масштабний ремонт доріг і об'єктів - будівництво і капітальний ремонт шкіл, дитячих садків, приймальних відділень лікарень, стадіонів.

 Капітальний ремонт будівлі дошкільного навчального закладу №72 «Світлячок» - один з таких проєктів у Миколаєві.

 Садок розташовано у мікрорайоні Миколаєва - Мала Корениха.  Як розповідає директорка закладу Оксана Мойсеєнко роботи з реконструкції вже завершено майже на 90 відсотків. Облаштовані санвузлі, замінено сантехнічні прилади та завершено внутрішні оздоблювальні роботи. Проведено вогнезахисну обробку дерев’яних конструкцій. Зроблені теплі поли, встановлено металопластикові вікна.

 Проведено роботи по улаштуванню плоских сонячних колекторів та баків розширювальних геліосистем. Облицьовані стальні конструкції профільними навісами. Проводиться улаштування малих архітектурних форм та зовнішнього освітлення. Ведуться роботи з озеленення, садіння дерев.  

 «Ми дуже раді, що наш садочок увійшов до програми «Велике будівництво». Наразі дошкільний заклад буде відповідати сучасним освітнім вимогам та сприяти різнобічному розвитку дитячої особистості - її самовизначення, саморозвитку та самореалізації. Вже у вересні ми чекаємо 85 діточок не тільки з Малої Коренихи, а й з розташованих поблизу Радсаду та Великої Коренихи», - розповіла директорка.  

 Строк введення об’єкта в експлуатацію – вересень 2020 року


 

Всі новини →