Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Районна державна адміністрація » Звернення громадян
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації

Звернення громадян

  Заява
Формат: DOCX | Добавлен: 10/01/2017 15:18:09
16Kb Скачать скачать

Інформаційно-аналітичні матеріали Графіки прийому громадян
Інформація про посадових осіб Організація роботи із зверненнями громадян
Роз'яснення з найбільш актуальних питань Телефони "гарячої лінії"

Електронне звернення

Нормативно-правова база

1. Конституція України (витяг)
2. Закон України «Про звернення громадян»
3. Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції"
4. Закон України «Про місцеві державні адміністрації»
5. Указ Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»
6. Постанова Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року №348 «Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації»
7. Постанова Кабінету Міністрів України від 19 січня 2011 року №26 «Про внесення зміни до пункту 2 Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації»
8. Постанова Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №858 «Про затвердження Класифікатора звернень громадян»
9. Постанова Кабінету Міністрів України від 24 червня 2009 року №630 «Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в органах виконавчої влади»
10. ПОСТАНОВА Кабінету Міністрів України від 3 лютого 2016 р. № 48 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»