Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Консультації з громадськістю
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Управління агропромислового розвитку Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Оголошення Енергоефективність

Консультації з громадськістю

Консультації з громадськістю – важливий механізм забезпечення відкритості та прозорості діяльності органів влади. Порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996.

Консультації з громадськістю проводяться з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність органів виконавчої влади, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності зазначених органів.

Проведення консультацій з громадськістю сприяє налагодженню системного діалогу органів виконавчої влади з громадськістю, підвищенню якості підготовки рішень з важливих питань державного і суспільного життя з урахуванням громадської думки, створенню умов для участі громадян у розробленні проектів таких рішень.

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю, на підставі пропозицій структурних підрозділів облдержадміністрації та громадської ради при облдержадміністрації щорічно затверджується орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю.

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. N 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»

Посилання на урядовий веб-сайт "Громадянське суспільство і влада"


Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовні плани проведення консультацій з громадськістю

Комунальний заклад «Березанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» виносить для ознайомлення громадськості проект Статуту комунального некомерційного підприємства "Березанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Березанської районної ради" з текстом якого можна ознайомитися нижче. У разі виникнення пропозицій чи зауважень до проекту прохання зветратися до голови комісії з реорганізації Центру ПМСД І.М.Мірошникової за телефоном 21609  .

  Статут КНП Березанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги (проект)
Формат: DOCX | Добавлен: 24/08/2020 15:37:23
50Kb Скачать скачать