Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Центр надання адміністративних послуг » Центр надання адміністративних послуг
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Управління агропромислового розвитку Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Оголошення Енергоефективність

Центр надання адміністративних послуг

ПОРТАЛ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шановна читацька аудиторія сторінки Березанська районна державна адміністрація!

Наразі завершено реорганізацію Березанської РДА у зв’язку із набуттям повноважень новоутвореною Миколаївською районною державною адміністрацією.

Протягом деякого часу ще будуть здійснюватись передбачені законодавством ліквідаційні процедури, але очевидно, що у форматі, який було обрано декілька років тому, комунікація з громадськістю від імені БЕРЕЗАНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, продовжуватись не буде.

Для зручності комунікації запрошуемо Вас на сторінку Миколаївська районна державна адміністрація. Там ви знайдете останні новини, анонси та більш детальну інформацію про діяльність та сфери, які вас цікавлять.

Сторінка -– https://mykolayiv.mk.gov.ua/ua/home/

Долучайся! Будьте в центрі подій!

Приєднуємось до сторінки - https://mykolayiv.mk.gov.ua/ua/home/.

 

  Основними завданнями Центру є:

  • організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;
  •  спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;
  • забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються суб`єктами надання адміністративних послуг через Центр.

 Суб’єкт звернення для отримання адміністративної послуги в Центрі звертається до адміністратора - посадової особи райдержадміністрації, яка організовує надання адміністративних послуг.

Основними завданнями адміністратора є:

  • надання суб’єктам звернень вичерпної інформації і консультацій щодо вимог та порядку надання адміністративних послуг;
  • прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних послуг, здійснення їх реєстрації та подання документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг не пізніше наступного робочого дня після їх отримання з дотриманням вимог Закону України “Про захист персональних даних”;
  • видача або забезпечення у випадках, передбачених законодавством, передачі в інший зручний спосіб (засобами поштового зв`язку (рекомендованим поштовим відправленням) або за допомогою засобів телекомунікаційного  зв`язку)  суб’єктам звернень результатів надання адміністративних послуг (у тому числі рішення про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення), повідомлення про можливість отримання адміністративних послуг, оформлених суб’єктами надання адміністративних послуг;
  • організаційне забезпечення надання адміністративних послуг суб’єктами їх надання;
  • здійснення контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг строку розгляду справ та прийняття рішень;
  • надання адміністративних послуг у випадках, передбачених законом.

     Центр надання адміністративних послуг під час виконання покладених на нього завдань взаємодіє з центральними та місцевими органами виконавчої влади,  іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами або організаціями.

Довідка:

 Закон України “Про адміністративні послуги” (06.09.2012 № 5203-VI) визначає правові засади реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб.

Адміністративна послуга — результат здійснення владних повноважень суб`єктом надання адміністративних послуг за заявою фізичної або юридичної особи, спрямований на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов`язків такої особи відповідно до закону.

Суб`єкт звернення — фізична особа, юридична особа, яка звертається за отриманням адміністративних послуг.

Суб`єкт надання адміністративної послуги — орган виконавчої влади, інший державний орган,  орган місцевого самоврядування, їх посадові особи, уповноважені відповідно до закону надавати адміністративні послуги.

            Вимоги Закону України поширюються на надання суб`єктом надання адміністративних послуг витягів та виписок з реєстрів, свідоцтв, довідок, копій, дублікатів документів та інші передбачені законом дії, у результаті яких суб`єкту звернення, а також об`єкту, що перебуває в його власності, володінні чи користуванні, надається або підтверджується певний юридичний статус та/або факт.

            Фізична особа, у тому числі фізична особа-підприємець, має право на отримання адміністративної послуги незалежно від реєстрації її місця проживання чи місця перебування, крім випадків, установлених законом.

            Юридична особа має право на отримання адміністративної послуги за місцезнаходженням такої особи або у випадках, передбачених законом, - за місцем провадження діяльності або місцезнаходженням відповідного об`єкта.

            Заява на адміністративної послуги подається в письмовій чи усній формі.

            Письмова заява може бути подана суб`єкту надання адміністративної послуги особисто, надіслана поштою або у випадках, визначених законом, за допомогою засобів телекомунікаційного зв`язку.

            Перелік та вимоги до документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, визначаються законом. Забороняється вимагати від суб`єкта звернення документи або інформацію для надання адміністративної послуги, не передбачені законом.

            Граничний строк надання адміністративної послуги визначається законом. У разі якщо законом не визначено граничний строк надання адміністративної послуги, цей строк не може перевищувати 30 календарних днів з дня подання суб`єктом звернення заяви та документів, необхідних для отримання послуги.

            Адміністративна послуга вважається наданою з моменту отримання її суб`єктом звернення особисто або направлення поштою (рекомендованим листом з повідомленням про вручення) листа з повідомленням про можливість отримання такої послуги на адресу суб`єкта звернення. У випадках, передбачених законодавством, відповідний документ може бути надісланий поштою (рекомендованим листом з повідомленням про вручення) або за допомогою засобів телекомунікаційного зв`язку. При цьому строк доставки поштової кореспонденції не зараховується до строку надання адміністративної послуги.

            При наданні адміністративних послуг у випадках, визначених законом, справляється плата (адміністративний збір), яка зараховується до державного або відповідного місцевого бюджету.

            Дії або бездіяльність посадових осіб, уповноважених відповідно до закону надавати адміністративні послуги, адміністраторів можуть бути оскаржені до суду в порядку, встановленому законом.

 

 

  ПЕРЕЛІК АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ
Формат: DOCX | Добавлен: 24/08/2020 15:37:29
36Kb Скачать скачать

Відділ держгеокадастру
Головне територіальне управління юстиції
Головне управління Держгеокадастру в Миколаївській області
Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області
Сектор у Миколаївській області Державного агентства водних ресурсів
Управління Державного агентства рибного господарства у Миколаївській області
Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області
Управління Держпраці у Миколаївській області
Управління екології та природних ресурсів ОДА
Управління культури, національностей та релігій ОДА
Управління патрульної поліції в Миколаївській області
Управління інфраструктури ОДА

Адмінпослуги-УПСЗН

Міграційна служба

Нерухомість

  Розпорядження №329 від 03.12.2015
Формат: RAR | Добавлен: 24/08/2020 15:37:04
2050Kb Скачать скачать
  Картки
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 15:37:04
607Kb Скачать скачать
  Регламент ЦНАП
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 15:37:04
111Kb Скачать скачать
  Положення про ЦНАП
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 15:37:04
44Kb Скачать скачать
  НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 15:37:04
31Kb Скачать скачать