Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Управління агропромислового розвитку Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Оголошення Енергоефективність

Новини

На Березанщині запрацювала найпотужніша в Україні вітроенергетична установка

23/10/2017

18 жовтня голова Березанської районної державної адміністрації Сергій Танасов взяв участь в урочистому введенні в експлуатацію 2-ої черги Тузлівської ВЕС ТОВ «Вітровий парк «Причорноморський», розташованої в межах Тузлівської сільської ради.

Вітропарк «Причорноморський» є відносно молодим, адже почав свою роботу лише у жовтні 2016-го. Сьогодні загальна потужність вітроенергетичних установок парку становить 5 МВт, однак, в цілому він розрахований на вироблення 30 МВт електроенергії. Зазначимо також, що введена у дію цього дня нова вітроенергетична установка парку (ВЕУ 001) у 3,2 МВт є на сьогоднішній день найпотужнішою в Україні.

Під час урочистої події гості заходу здійснили оглядову екскурсію новою вітроустановкою, ознайомилися з технічною складовою та основними виробничими характеристиками ВЕУ 001, які, разом з іншими актуальними питаннями, обговорили згодом у ході тематичної конференції щодо подальшого розвитку вітрової енергетики в регіоні та Україні. 

Всі новини →