Березанська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Управління агропромислового розвитку Державні/публічні закупівлі Доступ до публічної інформації Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Оголошення Енергоефективність

Новини

Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації оголошує дитячий обласний конкурс «Друге життя опалого листя»

16/11/2020

1.Загальні положення

1.1. Це Положення визначає порядок організації та проведення дитячого обласного конкурсу «Друге життя опалого листя» на кращу поробку з осіннього листя, допускається використання інших природних матеріалів.

1.2. Під поробкою розуміється – саморобка, аплікація, композиція чи інший виріб з осіннього листя, виготовлений власноруч.

1.3. Конкурс проводиться з метою привернення уваги дітей та молоді до питань поводження з опалим листям, зокрема, недопущення його спалювання.

1.4.До участі запрошуються учні молодшої та середньої школи Миколаївської області та м. Миколаїв.

1.5. Категорії учасників/робіт - індивідуальні (одна особа). Від одного учасника приймається тільки одна робота.

1.6. Конкурс проводиться у рамках виконання Комплексної програми охорони довкілля Миколаївської області на 2018-2020 роки. Організатор - управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації.

 2. Порядок проведення конкурсу та прийому робіт

 2.1.Конкурсні роботи приймаються до 26 листопада 2020 року (включно). З 27 листопада по 1 грудня триватиме оцінювання робіт. 1 грудня на сайті організатора конкурсу, а саме: http://ecolog.mk.gov.ua будуть опубліковані прізвища переможців. До кінця року переможці отримають відзнаки.

2.2. Поробки надсилати на адресу управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації (54029, м. Миколаїв, пр. Центральний, 16).

2.3. У разі неможливості надіслати роботу поштою приймаються 2 чіткі фотографії:

1) фото поробки крупним планом,

2) фото автора, який тримає поробку/конкурсну роботу. При цьому учасник конкурсу/його офіційний представник надає дозвіл на використання зображення, у т.ч. їх розміщення в мережі інтернет (або зазначити інше). Фотографії надсилати на електронну пошту mykolaivpzf@gmail.com із зазначенням теми листа «На конкурс».

2.4. Перебіг конкурсу висвітлюватиметься на сторінці у соціальній мережі фейсбук - Екопросвіта. Миколаївщина.

 3. Вимоги до робіт та критерії оцінювання

 3.1. Конкурсні вироби мають відповідати тематиці конкурсу. Вони виготовляються із осіннього листя та (за бажанням) з використанням інших природних матеріалів. Наявність листя у складі виробу є обов’язковою. Техніки виконання обираються самостійно. Інші обов’язкові вимоги відсутні.

3.2. До роботи на окремому аркуші паперу або в електронному повідомленні надається інформація про автора: прізвище та ім’я, назва школи, клас, вік учасника, а також повна достовірна поштова адреса учасника (не школи), електронна пошта, телефон. У разі ненадання такої інформації Організатор конкурсу знімає із себе відповідальність щодо можливості/неможливості відправлення пам’ятних подарунків у разі перемоги в конкурсі.

3.3. Роботи оцінюватиме жюрі у складі працівників управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації.

3.4. Критеріями оцінювання конкурсних робіт є такі: оригінальність ідеї, зміст роботи, складність та якість виконання. Бажано, щоб робота за змістом привертала увагу до проблем поводження з опалим листям, наприклад, недопущення його спалювання, шкідливі викиди у повітря унаслідок спалювання листя, доцільність компостування та ін.

 4. Визначення та нагородження переможців

 4.1. Жюрі буде обрано 5 переможців серед учасників-учнів молодшої школи (1-4 класи) та 5 переможців – учнів середньої школи (5-8 класи).

4.2. Усі учасники отримають сертифікат учасника, який буде надіслано в електронній формі.

4.3. Переможці будуть нагороджені пам’ятними подарунками та дипломами (надсилатимуться Укрпоштою).

 Контакти оргкомітету:

 Адреса: 54029, м. Миколаїв, пр. Центральний, 16.

веб-сайт: http://ecolog.mk.gov.ua

е-mail конкурсу: mykolaivpzf@gmail.com

Тел. (0512) 46-04-27. 

Всі новини →